Tour de Pologne ponownie na drogach powiatu

Data publikacji: 19 lipca 2017

Na zaproszenie Czesława Langa, dyrektora generalnego firmy Lang Team, starosta tarnogórski Krystyna Kosmala została członkiem Komitetu Honorowego 74. Tour de Pologne – wyjątkowej imprezy kolarskiej, której II etap wystartuje 30 lipca o godzinie 13.20 z rynku w Tarnowskich Górach.

To niewątpliwie powód do dumy, że po raz kolejny Tarnowskie Góry będą stolicą światowego kolarstwa, jednak ten zaszczyt wiąże się również z utrudnieniami.

30 lipca w mieście obowiązywać będą bowiem znaczne ograniczenia w ruchu kołowym. Szczegółowe informacje o ograniczeniach w ruchu wraz z mapkami pokazującymi przebieg drugiego etapu wyścigu, publikujemy w załącznikach.