Uważajmy na upały!

Data publikacji: 31 lipca 2017

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wdał trzeci, najwyższy stopień ostrzeżenia przed nadchodzącymi upałami dla województwa śląskiego. Od 30 lipca aż do 6 sierpnia temperatury w naszym regionie w trakcie dnia będą wynosić od 30 do nawet 38 st. C.

Między godz. 10.00 a 16.00 najlepiej unikać przebywania na słońcu. W najbliższych dniach warto wyposażyć się w butelkę wody, nakrycie głowy i krem z filtrem. Warto również pamiętać o okularach przeciwsłonecznych.