Zmiana godzin pracy Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach

Data publikacji: 1 sierpnia 2017

Ze względu na upały, w wyniku których temperatura w pomieszczeniach Starostwa znacząco przekracza ustawowe normy, w okresie od dnia 2 sierpnia 2017 r. do dnia 3 sierpnia 2017 r. interesanci będą przyjmowani w godzinach od 7.30 do 14.30.
Kancelaria ogólna będzie przyjmować przesyłki w niezmienionych godzinach tj. od 7.30 do 15.30.

Działający w Starostwie Powiatowym w Tarnowskich Górach Punkt Paszportowy Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego będzie działał bez zmian.