Wizyta gości ze Stalowej Woli

Data publikacji: 21 września 2017
Herb Powiatu Tarnogórskiego

W czwartek 7 września do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego zawitała grupa uczniów z dyrekcją i nauczycielami ze Stalowej Woli. Goście odwiedzili naszą szkołę w ramach współpracy SOSW z zaprzyjaźnioną szkołą specjalną z województwa podkarpackiego. Po raz kolejny kadra pedagogiczna wymieniła się doświadczeniem zawodowym, a uczniowie obu szkół integrowali się podczas wspólnych zajęć i atrakcji zorganizowanych w internacie ośrodka oraz na terenie naszego miasta.

W czwartek 7 września do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego zawitała grupa uczniów z dyrekcją i nauczycielami ze Stalowej Woli. Goście odwiedzili naszą szkołę w ramach współpracy SOSW z zaprzyjaźnioną szkołą specjalną z województwa podkarpackiego. Po raz kolejny kadra pedagogiczna wymieniła się doświadczeniem zawodowym, a uczniowie obu szkół integrowali się podczas wspólnych zajęć i atrakcji zorganizowanych w internacie ośrodka oraz na terenie naszego miasta. Pobyt gości rozpoczął się od spotkania z członkiem Zarządu Powiatu Tarnogórskiego Adamem Baronem, który odwiedził uczniów podczas warsztatów kulinarnych „Kuchnia śląska”. Goście SOSW korzystali z wielu atrakcji, jakie mogą zaoferować Tarnowskie Góry: uczestniczyli w nocnym zwiedzaniu zamku w Kompleksie Zamkowym Tarnowice Stare, podziwiali Pochód Gwarkowski, który przybliżył historię Tarnowskich Gór oraz wzięli udział w XIV edycji „Tarnogórskiego Biegu Sedlaczka” i w spotkaniu z Kamilą Lićwinko, brązową medalistką mistrzostw świata w skoku wzwyż. Nie mogło zabraknąć również czasu na zwiedzanie tarnogórskiej starówki, koncerty i występy artystów podczas Gwarków.

Call Now ButtonZadzwoń teraz