Konkurs „LOGO – Miejsce przyjazne osobom z niepełnosprawnością” rozstrzygnięty

Data publikacji: 22 września 2017

W tym tygodniu rozstrzygnięto konkurs zorganizowany dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych przez Powiatową Społeczną Radę ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim i Wydział Edukacji, Kultury i Sportu. Celem konkursu było rozwijanie wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych zainteresowania problematyką osób niepełnosprawnych. Łącznie na konkurs w terminie do dnia 18 września wpłynęły 62 prace nadesłane przez szkoły ponadgimnazjalne, dla których organem prowadzącym jest Powiat Tarnogórski.

Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania. Po burzliwych dyskusjach wyłoniła zwycięzcę nagrody głównej. W konkursie zwyciężyła Aleksandra Zagórska uczennica Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych w Tarnowskich Górach. Otrzyma ona nagrodę główną – bon o wartości 500 zł do sklepu EMPIK ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach.

Dodatkowo Komisja wyróżniła 10 najlepszych prac. Wyróżnienia otrzymali:
1.Sandra Hyla – uczennica Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych
2.Mateusz Szwajnoch – uczeń Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych
3.Karolina Kucharczyk – uczennica Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych
4.Wiktoria Kosz – uczennica Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych
5.Patryk Choroba – uczeń Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych
6.Aleksandra Knopik – uczennica Centrum Edukacji Ekonomiczo – Handlowej
im. Karola Goduli w Tarnowskich Górach.
7.Barbara Sieja – uczennica Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych
8.Wioletta Jaguś – uczennica Centrum Edukacji Ekonomiczo – Handlowej
im. Karola Goduli w Tarnowskich Górach.
9.Kamil Kupczyk – uczeń Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych w Tarnowskich Górach.
10.Martyna Stanjek – uczennica Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych
w Tarnowskich Górach.

Nagroda dla zwycięzcy zostanie przekazana na Powiatowym Dniu Edukacji Narodowej zaplanowanym na dzień 16 października 2017 r. Zwycięzcy i wyróżnionym gratulujemy.