Spotkanie z Janem Melą w Chemiku

Data publikacji: 6 października 2017
Herb Powiatu Tarnogórskiego

4 października 2017 w Zespole Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach na zaproszenie nauczyciela zawodu Jakuba Krawczaka odbyło się spotkanie z Janem Melą Prezesem Fundacji 'Poza Horyzonty” i znanym podróżnikiem oraz Weroniką Gurdek pracującej w Fundacji. Spotkanie z Jaśkiem Melą było wyjątkową lekcją dla nas wszystkich. To człowiek, który pokazał, że jesteśmy wstanie pokonać własne słabości, jeżeli tylko uwierzymy, że jest to możliwe. Człowiek pełen ciepła, humoru i dystansu do samego siebie i do świata.

4 października 2017 w Zespole Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach na zaproszenie nauczyciela zawodu Jakuba Krawczaka odbyło się spotkanie z Janem Melą Prezesem Fundacji 'Poza Horyzonty” i znanym podróżnikiem oraz Weroniką Gurdek pracującej w Fundacji. Spotkanie z Jaśkiem Melą było wyjątkową lekcją dla nas wszystkich. To człowiek, który pokazał, że jesteśmy wstanie pokonać własne słabości, jeżeli tylko uwierzymy, że jest to możliwe. Człowiek pełen ciepła, humoru i dystansu do samego siebie i do świata. To człowiek, który pomaga i daje szansę na spełnienie marzeń tym, którzy bali się marzyć.

Młodzież Chemika miała okazję poznać niezwykłego człowieka, a uczniowie klas Technikum Ortopedycznego mieli okazję “na żywo” przekonać się jak ważny i odpowiedzialny zawód wybierają, jednocześnie bardzo potrzebny. Chcemy z satysfakcją dodać, że nauczyciel przedmiotów zawodowych w Technikum Ortopedycznym Jakub Krawczak wykonywał Janowi Meli jedną z protez.

(źródło:Zespół Szkół Chemiczno-Medycznych i Ogólnokształcących)

Call Now ButtonZadzwoń teraz