XVI Sympozjum Tarnogórskie

Data publikacji: 6 października 2017

„Polityka: od Niccolo Machiavellego do Jana Pawła II” to tytuł XVI już Sympozjum Tarnogórskiego. Sympozjum odbędzie się w dniach 21 i 23 października br. Wykłady w dniu 21 października wygłoszą: ks. bp dr Adam Wodarczyk, prof. Zbigniew Stawrowski, prof. Grzegorz Kucharczyk oraz prof. Zbigniew Pańpuch. Wydarzenie odbędzie się w Sali Sesyjnej Urzędu Miasta w Tarnowskich Górach. Natomiast 23 października zapraszamy na wykład prof. Wojciecha Świątkiewicza do Tarnogórskiego Centrum Kultury. Współorganizatorem seminarium jest Powiat Tarnogórski. Szczegóły na plakacie.