Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Data publikacji: 13 października 2017

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, składamy Wszystkim Nauczycielom, Wychowawcom i Pracownikom Oświaty serdeczne podziękowania za wychowawczy trud oraz poświęcenie i serce wkładane w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia. To dzięki Państwa zaangażowaniu, wiedzy, umiejętnościom i poświęceniu dzieci i młodzież osiągają liczne sukcesy, a także dzielnie stawiają czoło pojawiającym się na ich drodze życiowej wyzwaniom. Życzymy Państwu, by Wasze powołanie było stałym źródłem satysfakcji i zadowolenia. Niech zawsze towarzyszy Wam wdzięczność i pamięć wychowanków i rodziców. Proszę przyjąć również najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

Z wyrazami szacunku,

Członkowie Zarządu Powiatu Tarnogórskiego