Ślubowanie uczniów klas pierwszych w Kolejówce

Data publikacji: 19 października 2017

Dziś w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych w Tarnowskich Górach odbyła się uroczysta akademia, na której uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie. Była ona połączona z obchodami jedenastej rocznicy nadania szkole imienia Jana Pawła II. Oprócz uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli w jubileuszu udział wzięli przedstawiciele powiatu, służb mundurowych oraz Sejmu RP. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnili uczniowie Kolejówki. Członek Zarządu Powiatu Krzysztof Łoziński złożył na ręce dyrektor Małgorzaty Grzesiakowskiej gratulacje i podziękowania oraz list starosty Krystyny Kosmali – Z okazji jubileuszu nadania Zespołowi Szkół Techniczno – Usługowych w Tarnowskich Górach imienia Jana Pawła II składam na Pani ręce dla całego grona pedagogicznego i uczniów serdeczne gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności, aby stale towarzyszył Państwu niegasnący zapał w realizacji wszelkich celów i zamierzeń. Niech dzieło życia Naszego umiłowanego Świętego Jana Pawła II będzie dla wszystkich drogowskazem i towarzyszy Państwu w codziennej pracy z młodymi ludźmi – napisała w liście gratulacyjnym starosta. Na zakończenie uroczystości zaproszeni goście złożyli kwiaty pod popiersiem patrona szkoły.