Termomodernizacja Sempy

Data publikacji: 19 października 2017

Trwają prace przy termomodernizacji budynku I Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach. Na remont i docieplenie budynku Powiat otrzymał dofinansowanie z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 1 mln 725 tys. 716 zł 14 gr. . Całkowity koszt tego przedsięwzięcia to 2 mln 526 tys. 729 zł 78 gr.. Zakres robót budowlanych obejmuje w szczególności termomodernizację budynku poprzez wykonanie m.in. docieplenia ścian zewnętrznych, docieplenia ścian piwnic i ścian fundamentowych, docieplenia stropu ostatniej kondygnacji budynku, wymianę drzwi zewnętrznych oraz wymianę instalacji centralnego ogrzewania. Zakończenie wszystkich robót budowlanych w budynku planowane jest pod koniec kwietnia 2018 roku.