I Tarnogórska Konferencja Antysmogowa “Wysoka świadomość ≠ Niska emisja”

Data publikacji: 24 października 2017

Zapraszamy do udziału w I Tarnogórskiej Konferencji Antysmogowej “Wysoka świadomość ≠ Niska emisja”, która odbędzie się 26 października 2017 r. o godzinie 12.00 w Tarnogórskim Centrum Kultury. Celem konferencji jest propagowanie wiedzy dotyczącej zagrożeń jakie wiążą się z tzw. niską emisją, promowanie rozwiązań, które mają ograniczyć występowanie smogu na terenie powiatu tarnogórskiego oraz śląska, a także uzyskanie informacji dotyczącej możliwości pozyskania środków na finansowanie zadań związanych z ograniczaniem niskiej emisji. Partnerem wydarzenia jest Powiat Tarnogórski.