Światowy Dzień Seniora

Data publikacji: 25 października 2017

Światowy Dzień Seniora świętowali 24 października w Domu Kultury „Jubilat” w Tarnowskich Górach członkowie koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów na osiedlu „Przyjaźń”. Uroczystość połączona była z wyborami zarządu oraz przewodniczącego Koła Nr 8 Oddziału Miejskiego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Tarnowskich Górach. Przewodniczącym na kolejną kadencję został wybrany Henryk Bula. Na ręce przewodniczącego, członek Zarządu Powiatu Krzysztof Łoziński złożył życzenia oraz gratulację przesłane przez starostę Krystynę Kosmalę. Proszę przyjąć szczere wyrazy szacunku i podziękowania za wieloletnią działalność w środowisku tarnogórskich seniorów. Państwa aktywność, kreatywność i witalność jest godna podziwu i stanowi wzór dla wielu innych organizacji. Życzę sukcesów w pełnieniu swej misji, zdrowia, rodzinnej harmonii i wszelkiego dobra – napisała starosta.