Certyfikaty „Bądź przyjazny” wręczone!

Data publikacji: 2 listopada 2017

Przedstawiciele biznesu, restauratorzy, dyrektorzy instytucji kultury odebrali w dniach 30-31 października certyfikaty akcji „Bądź przyjazny” i tym samym dołączyli do grona ludzi dobrej woli, dbających o to, aby niepełnosprawni czuli się dobrze w przestrzeni publicznej. W akcji „Bądź przyjazny” wzięło udział 21 instytucji z terenu powiatu tarnogórskiego. Każda z nich została zweryfikowana pod kątem udogodnień dla osób z niepełnosprawnością. Certyfikaty oznaczone logo autorstwa Aleksandry Zagórskiej, uczennicy Zespołu Szkół Artystyczno – Projektowych w Tarnowskich Górach zostały wręczone przez wicestarostę Stanisława Torbusa oraz przedstawicieli Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim. Wśród wyróżnionych certyfikatem „Bądź przyjazny” znalazły się: P.P.H.U „KORAL” Sp. z o.o. w Miasteczku Śląskim, Centrum Dokumentacji Deportacji Górnoślązaków do ZSRR w 1945 roku w Radzionkowie, Centrum Kultury „KAROLINKA” w Radzionkowie, Zakład Aparatury Chemicznej „CHEMET” S.A w Tarnowskich Górach, Dworzec autobusowy MZKP w Tarnowskich Górach, BIUROWIEC „Gliwicka 35” Tarnowskie Góry, Optic Fit Zakład Optyczny w Tarnowskich Górach, HOTEL OPERA w Tarnowskich Górach, Agencja Inicjatyw Gospodarczych S.A. PARK WODNY w Tarnowskich Górach, Agencja Inicjatyw Gospodarczych S.A. HALA SPORTOWA w Tarnowskich Górach oraz Urząd Miejski w Tarnowskich Górach ul. Sienkiewicza 2.