Geodezja: Utrudnienia w obsłudze stron

Data publikacji: 16 listopada 2017

W związku ze zmianą oprogramowanie zarządzającego Powiatowym Ośrodkiem Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej w Tarnowskich Górach, w dniach od 5-7 grudnia br.., nie będzie możliwości obsługi stron oraz jednostek wykonawstwa geodezyjnego.

Nie będzie prowadzona sprzedaż map, wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów i budynków oraz przyjmowanie projektów na narady koordynacyjne, a także zgłoszeń prac geodezyjnych.

Za utrudnienia przepraszamy.

Za utrudnienia przepraszamy.