Dzień Pracownika Socjalnego w DPS „Przyjaźń”

Data publikacji: 22 listopada 2017
Herb Powiatu Tarnogórskiego

21 listopada w Domu Pomocy Społecznej „Przyjaźń” w Tarnowskich Górach obchodzono Dzień Pracownika Socjalnego. Program artystyczny na tę szczególną okazję przygotowali podopieczni DPS-u. Życzenia pracownikom Domu Pomocy Społecznej oraz jego mieszkańcom złożyła: starosta Krystyna Kosmala i Izabela Szeliga – dyrektor DPS „Przyjaźń”. Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego składam wszystkim pracownikom Domu Pomocy Społecznej „Przyjaźń”, serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania. Dziękuję za wysiłek i poświęcenie wkładane w pomoc osobom potrzebującym oraz profesjonalne zaangażowanie w służbę drugiemu człowiekowi. Wasza energia przejawiająca się w działalności DPS „Przyjaźń” zasługuje na ogromny podziw i szacunek. Życzę aby nigdy nie zabrakło Państwu motywacji do pełnienia Waszej, niezwykle szlachetnej służby – napisała w liście gratulacyjnym starosta.