Program „Świadomy pacjent”

Data publikacji: 30 listopada 2017

Serdecznie zapraszamy na wykład, który odbędzie się 5 grudnia o godzinie 15.00 w Wielospecjalistycznym Szpitalu Powiatowym w Tarnowskich Górach (szkoła rodzenia) w ramach programu „Świadomy pacjent”.

W czerwcu 2017 r. Wielospecjalistyczny Szpital Powiatowy S.A. w Tarnowskich Górach przystąpił do realizacji Programu „Świadomy pacjent”, który skierowany jest do pacjentów szpitala oraz społeczności lokalnej – mieszkańców powiatu tarnogórskiego. Program współfinansowany jest przez Starostwo Powiatowe w Tarnowskich Górach.

Celem realizacji programu jest edukacja zdrowotna głównie w zakresie: pediatrii, urologii, chorób wewnętrznych, psychiatrii oraz neurologii. Dobór zakresu tematycznego programu został dokonany przy współpracy personelu medycznego szpitala, w oparciu o potrzeby naszych pacjentów.

Pierwszy wykład poświęcony będzie tematyce bezpieczeństwa noworodka. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy! Więcej szczegółów na plakacie.