12846 głosów na budżet partycypacyjny!

Data publikacji: 7 grudnia 2017

Aż 12846 głosów oddali mieszkańcy na wybrane projekty do Budżetu Partycypacyjnego Powiatu Tarnogórskiego na 2018 rok. Obecnie trwa wprowadzanie i weryfikacja głosów oddanych przez Internet oraz za pośrednictwem kart do głosowania wrzuconych do urn. Wyniki zostaną ogłoszone na początku przyszłego tygodnia. Przypominamy, że w tym roku kwota wygospodarowana z budżetu Powiatu na budżet partycypacyjny wynosi 250 000 zł. Dziękujemy raz jeszcze mieszkańcom za zgłoszone projekty i oddane głosy!