Wyniki konkursów ofert na prowadzenie punktów nieodpłatnej pomocy prawnej

Data publikacji: 8 grudnia 2017

29 listopada 2017 roku Zarząd Powiatu Tarnogórskiego przyjął uchwały w sprawie rozstrzygnięcia otwartych konkursów ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Tarnogórskiego w roku 2018 z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz zwiększania świadomości prawnej społeczeństwa obejmującego powierzenie prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej w Kaletach, w Tworogu oraz w Świerklańcu.

Zestawienie ofert objętych dofinansowaniem zamieszczono w załącznikach.

Zestawienie ofert objętych dofinansowaniem zamieszczono w załącznikach.