Partnerska współpraca z Erlangen – Höchstadt

Data publikacji: 14 grudnia 2017

Manfred Bachmayer, prezes Towarzystwa Przyjaciół Powiatów Erlangen Höchstadt – Tarnowskie Góry oraz radny partnerskiego powiatu Erlangen – Höchstadt gościł 13 grudnia w powiecie tarnogórskim. W Starostwie Powiatowym spotkał się ze starostą Krystyną Kosmalą, wicestarostą Stanisławem Torbusem, członkiem Zarządu Powiatu Adamem Baronem i sekretarz Powiatu Barbarą Machurą. Celem wizyty było nakreślenie kierunków partnerskiej współpracy w roku 2018. Rozmawiano przede wszystkim o wymianie uczniów z Gimnazjum w Eckental z uczniami II LO im S. Staszica w Tarnowskich Górach, o kolejnych międzynarodowych plenerach malarskich oraz organizacji wspólnych wydarzeń sportowych.