Budowa chodnika przy ulicy Klonowej w Pyrzowicach

Data publikacji: 15 grudnia 2017

Zakończyła się budowa chodnika przy ulicy Klonowej w Pyrzowicach. Realizatorem zadania był Powiat Tarnogórski. Wybudowany chodnik ma łącznie 91 metrów długości. Nawierzchnię chodnika wykonano z kostki betonowej. Roboty obejmowały między innymi wykonanie krawężników, remont nawierzchni asfaltowej przy chodniku oraz wybudowanie dwóch studni. Wykonawcy prac to ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o. Koszt budowy chodnika wyniósł prawie 90 tysięcy złotych brutto.