Zielona Pracownia w Zespole Szkół Budowlano – Architektonicznych

Data publikacji: 15 grudnia 2017

Dzięki środkom z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, a także zaangażowaniu nauczycieli i uczniów w Zespole Szkół Budowlano – Architektonicznych w Tarnowskich Górach otwarto Zieloną Pracownię. Dziś, uroczystej inauguracji dokonali: Adam Baron – członek Zarządu Powiatu, Andrzej Pilot – prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach i Józef Caus – dyrektor Zespołu Szkół Budowlano – Architektonicznych. To już drugie, tego typu pomieszczenie w tarnogórskich szkołach ponadgimnazjalnych. W wydarzeniu udział wzięli uczniowie i nauczyciele „Budowlanki” oraz dyrektorzy powiatowych szkół.