Dzieci szukają rodziny zastępczej

Data publikacji: 18 grudnia 2017

Ponad 20 tysięcy polskich dzieci wychowuje się bez rodziców. Problem mogą rozwiązać rodziny zastępcze, ale tych brakuje. Dlatego Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tarnowskich Górach ogłasza nabór kandydatów na rodziców zastępczych dla dzieci pozbawionych opieki rodziców. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy po bliższe informacje do siedziby PCPR w Tarnowskich Górach, ul. Opolska 21a, tel. 32 381 81 01 (osoby do kontaktu: Anna Gierad – Haida, Jolanta Giel). Więcej na poniższym plakacie.