Występ chóru pracowników Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach

Data publikacji: 18 grudnia 2017
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Tradycyjnie już na tarnogórskim Rynku chór pracowników Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach wystąpił w ramach akcji Tarnogórzanie Śpiewają Kolędy. Koncert odbył się 15 grudnia br. na inaugurację Tarnogórskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Można było usłyszeć zarówno tradycyjne, jak i współczesne kolędy i pastorałki śpiewane przez nasz chór, który kolejny raz przygotował do występu Jacek Pieczyk, dyrektor Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury im. H. Jordana w Tarnowskich Górach. Obok pracowników Starostwa wystąpiły m.in. chóry: pracowników Urzędu Miejskiego, Trzystu Chórzystów, Świetlica Anioła Stróża, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej oraz grupa wokalna ze szkoły w Orzechu.

Poniżej przedstawiamy film z występu naszego chóru LINK