Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Data publikacji: 21 grudnia 2017

Boże Narodzenie nieodmiennie jest czasem refleksji, ale nade wszystko radości z nowego życia. Życzymy Mieszkańcom Powiatu Tarnogórskiego, by w tym pięknym czasie Świąt Bożego Narodzenia nasze domostwa były pełne radości i rodzinnego ciepła, a miłość, przebaczenie i pokój tych dni dały nam wszystkim wielką moc, by codziennie czynić dobro. Serdecznie życzymy, aby nadchodzący Nowy 2018 Rok okazał się szczęśliwy i radosny, zdrowy, pełen pomyślności, sukcesów oraz udanych przedsięwzięć.

W imieniu Zarządu Powiatu Tarnogórskiego
– Starosta Tarnogórski – Krystyna Kosmala