Pierwsze posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Data publikacji: 17 stycznia 2018

Wręczenie listów gratulacyjnych oraz wybór przewodniczącego, wiceprzewodniczącego i sekretarza – tak wyglądało inauguracyjne posiedzenie Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Tarnowskich Górach. Wczoraj, na pierwszym posiedzeniu PRDPP, wybrano przewodniczącego, którym został Adam Płonka ze Stowarzyszenia „Przymierze Śląskie”. Wiceprzewodniczącą została Alicja Kosiba-Lesiak (Śląski Dzwon Nadziei), a sekretarzem Beata Hetmańczyk (Stowarzyszenie Artystów Śląskich STAŚ).

Powiatowa Rada Działalności Pożytku Publicznego na lata 2017 – 2020 będzie funkcjonowała w składzie: Krystyna Trzęsiok (Rada Powiatu Tarnogórskiego), Kazimierz Gwóźdź (Rada Powiatu Tarnogórskiego), Adam Baron (Zarząd Powiatu Tarnogórskiego), Stanisław Wieczorek (Zarząd Powiatu Tarnogórskiego), Marian Ciba (Stowarzyszenie „Serdeczni”), Barbara Hajda (Stowarzyszenie Przyjaciół Kultury i Tradycji Śląskiej), Beata Hetmańczyk (Stowarzyszenie Artystów Śląskich STAŚ), Alicja Kosiba- Lesiak (Śląski Dzwon Nadziei), Wojciech Musialik (Desantowa Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza), Adam Płonka (Stowarzyszenie „Przymierze Śląskie”) i Piotr Vogt (Polski Związek Niewidomych).