Nowe oprogramowanie do zarządzania geodezyjnymi bazami danych

Data publikacji: 19 stycznia 2018
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Udostępniamy Państwu nowy portal geodezyjny naszego urzędu. Nowe oprogramowanie to nowoczesny wygląd menu i łatwiejszy dostęp do wszystkich funkcji. Serwis dostępny jest pod adresem: http://geodezja.tarnogorski.pl/ Klikając na portal mapowy można zapoznać się m.in. z mapą ewidencji gruntów i budynków powiatu tarnogórskiego, jak również z ortofotomapą. Obecnie serwis podzielony jest na trzy części o różnej funkcjonalności.

 • Rejestry IntraEwid – dostęp do danych przeznaczony dla gmin powiatu tarnogórskiego

 • Udostępniamy Państwu nowy portal geodezyjny naszego urzędu. Nowe oprogramowanie to nowoczesny wygląd menu i łatwiejszy dostęp do wszystkich funkcji. Serwis dostępny jest pod adresem: http://geodezja.tarnogorski.pl/ Klikając na portal mapowy można zapoznać się m.in. z mapą ewidencji gruntów i budynków powiatu tarnogórskiego, jak również z ortofotomapą. Obecnie serwis podzielony jest na trzy części o różnej funkcjonalności.

  • Rejestry IntraEwid – dostęp do danych przeznaczony dla gmin powiatu tarnogórskiego
  • Portal Geodety – obsługa wykonawców prac geodezyjnych i kartograficznych
  • Portal Mapowy – część ogólnodostępna dla stron

  Powróciła możliwość obsługi wykonawców prac geodezyjnych poprzez zgłaszanie prac geodezyjnych i kartograficznych drogą internetową. Aby założyć konto w systemie należy wypełnić i złożyć wniosek

  Nowe oprogramowanie zostało stworzone przez firmę Geomatyka Kraków. Jego zakup możliwy był dzięki wsparciu finansowemu jaki udzieliły gminy powiatu (Tarnowskie Góry, Zbrosławice, Ożarowice, Świerklaniec, Radzionków i Miasteczko Śląskie). Starostwo Powiatowe dodatkowo zakupiło nowe serwery, komputery i monitory.

Call Now ButtonZadzwoń teraz