Festiwal Przedsiębiorczości w Ekonomiku

Data publikacji: 23 stycznia 2018

Zapraszamy na Festiwal Przedsiębiorczości w tarnogórskim Ekonomiku, który odbędzie się w dniach 23 – 25 stycznia 2018 r. Jest to pierwsza tego typu impreza edukacyjno-biznesowa w szkole średniej naszego powiatu.

Celem wydarzenia jest stworzenie uczniom oraz różnym organizacjom (gospodarczym, edukacyjnym, społecznym) możliwości kontaktu. Dla uczniów wydarzenie jest szansą na zdobycie wiedzy, doświadczenia, informacji, a dla uczestników spoza szkoły ma być okazją do reklamy, pozyskania przyszłych pracowników lub studentów.

Podczas wydarzenia poruszone zostaną tematy z dziedziny finansów i inwestycji, marketingu oraz planowania i rozwoju kariery zawodowej. Więcej na plakacie.