Otwarty konkurs ofert w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu

Data publikacji: 8 lutego 2018

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu.

Szczegółowe informacje znajdują się w treści uchwały nr 274/1199/2018 Zarządu Powiatu Tarnogórskiego z dnia 5 lutego 2018 roku w sprawie ogłoszenia otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2018 w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu, która dostępna jest w załączniku.