Nabór do komisji konkursowych

Data publikacji: 20 lutego 2018

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza nabór do komisji konkursowych opiniujących oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Tarnogórskiego w roku 2018 w dziedzinie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu oraz konkursu w dziedzinie kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego.

Zgłoszenia należy złożyć w formie pisemnej i dostarczyć do Wydziału Strategii i Rozwoju Starostwa Powiatowego, ul. Opolska 21 A, 42-600 Tarnowskie Góry, w terminie do 28 lutego 2018 roku.

Wszelkich informacji udzielają pracownicy Wydziału Strategii i Rozwoju Starostwa Powiatowego, ul. Opolska 21 A , 42-600 Tarnowskie Góry, tel.: 32 381-87-65.

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który publikujemy w załączniku.