Ostrych mrozów ciąg dalszy

Data publikacji: 2 marca 2018

Synoptycy z Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydłużyli ważność ostrzeżenia dotyczącego bardzo niskich temperatur. Potrwają one co najmniej do 3 marca (sobota). Podmuchy wiatru dodatkowo będą potęgowały uczucie zimna. Miejscami temperatura może spaść nawet do -17°C.

Jeszcze do 3 marca prognozowany jest znaczny spadek temperatury. Synoptycy prognozują spadek temperatury na terenie powiatu tarnogórskiego w nocy do -17°C. W dzień maksymalna temperatura wynosić będzie do -7°C. Niskiej temperaturze towarzyszyć będą podmuchy wiatru o prędkości od 5 km/h do 15 km/h.