Wielkanoc dla najuboższych

Data publikacji: 21 marca 2018

Tradycyjnie już sto najbardziej potrzebujących osób z terenu powiatu tarnogórskiego spotkało się na przygotowanym przez Starostwo Powiatowe, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie oraz Caritas Parafii Matki Boskiej Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Opatowicach śniadaniu wielkanocnym. Śniadanie odbyło się 21 marca w sali Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach. Dla najmłodszych uczestników śniadania przygotowano paczki na „zajączka”. Życzenia zebranym złożyła: starosta Krystyna Kosmala. W spotkaniu udział wzięli również: przewodniczący Rady Powiatu Tarnogórskiego Adam Chmiel, wicestarosta Stanisław Torbus, członkowie Zarządu Powiatu Krzysztof Łoziński i Stanisław Wieczorek oraz radny Stanisław Kowolik. Potrawy pobłogosławił ks. prałat Eugeniusz Bienek, proboszcz parafii Matki Boskiej Miłości i Sprawiedliwości Społecznej.