Wings for life w Kaletach

Data publikacji: 16 kwietnia 2018

Grupa biegowa O co Biega w Kaletach zaprasza naszych przyjaciół biegaczy i osoby chętne wesprzeć akcję Wings for Life do wspólnego biegu i zbierania funduszy na rzecz badań nad metodami leczenia przerwanego rdzenia kręgowego.

Wings for life world run to naprawdę wyjątkowy, globalny wyścig przeznaczony dla biegaczy. Zamiast dążyć do mety, zawodnicy ścigają się z wirtualnym samochodem pościgowym. W ramach piątej edycji wings for life world run, która odbędzie się 6 maja 2018 roku, startujący będą mogli także pobiec razem w Kaletach. Spotkaj się ze znajomymi, pobierz aplikację wings for life world run i dołącz do innych osób biegnących dopóki nie dogoni ich wirtualny samochód pościgowy. Bieg startuje dokładnie o 13:00. Wirtualny samochód pościgowy wyruszy w pogoń 30 minut po stracie z początkową prędkością 15 km/h, a następnie będzie stopniowo zwiększać tempo jazdy, aż do chwili wyprzedzenia ostatnich zawodników. 100% wszystkich datków i opłat startowych zostaje przekazane bezpośrednio na projekty badawcze nad rdzeniem kręgowym.

Trasa to 4.4km leśna pętla

• większość trasy przebiega w osłoniętych przynajmniej częściowo miejscach dzięki czemu w przypadku mocnego słońca ograniczymy jego wpływ na nasze przegrzewanie się
  • trasa nie licząc minimalnego fragmentu długości kilku metrów nie narusza dróg asfaltowych, przez co nie będzie problemu z ruchem ulicznym
  • ścieżki są kamienne, szutrowe, piaskowe i drobny fragment gliniastej nawierzchni. W przypadku wystąpienia opadów deszczu nie przebiegamy przez tereny podmokłe dzięki czemu unikniemy nadmiernego przemakania w przypadku deszczu.

Miejsce: Zalew Zielona

Aby dołączyć do tego Grupowego Biegu z Aplikacją, ściągnij aplikację Wings for Life World Run na Androida lub iPhone’a i zarejestruj się do udziału za pomocą aplikacji. Za uczestnictwo w Wings for Life World Run 6 maja 2018 roku pobierana jest opłata startowa; 100% takiej opłaty przeznaczane jest na badania nad rdzeniem kręgowym. Po ukończeniu rejestracji do udziału w biegu możesz dołączyć do tego Grupowego Biegu z Aplikacją. Więcej: https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/pl/app-run-kalety/