Metropolitalne Święto Rodziny w CKŚ

Data publikacji: 8 maja 2018
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Jak co roku, w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny – Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim organizuje wydarzenie artystyczne. Tym razem będzie to impreza pn. „Odkrywamy śląską rodzinę”. Zapraszamy wszystkie rodziny chętne do występu 20 maja 2018 r: na Cekusiowej Scenie Prezentacji w dowolnym repertuarze i formie artystycznej (muzycznie, poetycko, malarsko, aktorsko i inne). Zgłoszenia prosimy składać do 11 maja 2018 r. na adres mailowy: biuro.cekus@gmail.com / tel.

Jak co roku, w ramach Metropolitalnego Święta Rodziny – Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim organizuje wydarzenie artystyczne. Tym razem będzie to impreza pn. „Odkrywamy śląską rodzinę”. Zapraszamy wszystkie rodziny chętne do występu 20 maja 2018 r: na Cekusiowej Scenie Prezentacji w dowolnym repertuarze i formie artystycznej (muzycznie, poetycko, malarsko, aktorsko i inne). Zgłoszenia prosimy składać do 11 maja 2018 r. na adres mailowy: biuro.cekus@gmail.com / tel. 32 441 60 28, tel.kom 505 802 207 / osobiście w Centrum Kultury Śląskiej Nakło Śląskie, ul. Parkowa 1. Więcej: http://cekus.pl/myportfolio/odkrywamy-slaska-rodzine/

19 maja zostanie zainaugurowana XI edycja Metropolitalnego Święta Rodziny. Inauguracja odbędzie się w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. W ramach święta w miastach województwa śląskiego odbędą się głównie imprezy kulturalne, między innymi koncerty, pikniki rodzinne, spektakle i wydarzenia sportowe.

Call Now ButtonZadzwoń teraz