Warsztaty plastyczne „Pałacowe Art-Café”

Data publikacji: 3 lipca 2018
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Zapraszamy dzieci oraz całe rodziny do udziału w warsztatach plastycznych, które pod hasłem „Pałacowe Art-Café” odbędą się w niedzielę 8 lipca 2018 r. w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śl. Warsztaty będą polegać na wspólnym kolorowaniu farbkami szkicu pałacu, a pracą pokieruje Magdalena Zaton. Pogoda nam niestraszna – w razie deszczu malowanie odbędzie się we wnętrzu budynku. Początek – godzina 11.00 (czas trwania warsztatów zależeć będzie od liczby uczestników). Ta część imprezy jest nieodpłatna.

Zapraszamy dzieci oraz całe rodziny do udziału w warsztatach plastycznych, które pod hasłem „Pałacowe Art-Café” odbędą się w niedzielę 8 lipca 2018 r. w Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śl. Warsztaty będą polegać na wspólnym kolorowaniu farbkami szkicu pałacu, a pracą pokieruje Magdalena Zaton. Pogoda nam niestraszna – w razie deszczu malowanie odbędzie się we wnętrzu budynku. Początek – godzina 11.00 (czas trwania warsztatów zależeć będzie od liczby uczestników). Ta część imprezy jest nieodpłatna. Osoby zainteresowane będą mogły zwiedzić pałac (obowiązuje bilet wstępu) oraz uraczyć się kawą serwowaną przez Café Silesia (odpłatnie).

Prosimy o zgłaszanie się do czwartku (tel. 32 441 60 28, 505 802 207), ale zapraszamy do udziału także osoby, które zdecydują się już w samą niedzielę

Zadzwoń teraz