„Teatralne Parkowanie”

Data publikacji: 20 lipca 2018
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Już jutro, 21 lipca, kolejna odsłona teatralnego parkowania. Zapraszamy o godz. 19.00 do Muszli w Parku Miejskim w Tarnowskich Górach. Tym razem zobaczymy spektakl Teatru Porywacze Ciał zatytułowany „Hultaje”. Bohaterami spektaklu są pracownicy różnych banków, którzy podczas przerwy zamiast palić fajki i gadać o stopach procentowych, spotykają się w umówionym miejscu, żeby razem poszaleć na hulajnogach. Wystarczy jednie zamienić marynarki na ochraniacze, kaski i dżinsowe katany z naszytą na plecach nazwą gangu i jazda!

Już jutro, 21 lipca, kolejna odsłona teatralnego parkowania. Zapraszamy o godz. 19.00 do Muszli w Parku Miejskim w Tarnowskich Górach. Tym razem zobaczymy spektakl Teatru Porywacze Ciał zatytułowany „Hultaje”. Bohaterami spektaklu są pracownicy różnych banków, którzy podczas przerwy zamiast palić fajki i gadać o stopach procentowych, spotykają się w umówionym miejscu, żeby razem poszaleć na hulajnogach. Wystarczy jednie zamienić marynarki na ochraniacze, kaski i dżinsowe katany z naszytą na plecach nazwą gangu i jazda! Reszta jest już czystym szaleństwem: wykonywane w rytmie tłustych bitów, najbardziej zwariowane i nigdy wcześniej nieprezentowane triki człowieka bankowca na hulajnodze… Jednym słowem: czyste szaleństwo i dużo dobrej zabawy.

„Teatralne Parkowanie” jest imprezą wykorzystującą przestrzeń Parku Miejskiego do prezentacji wartościowych plenerowych spektakli teatralnych z okolic jak i z całej Polski i ma charakter przeglądu ciekawych wydarzeń kulturalnych.

Projekt współfinansowany jest przez Powiat Tarnogórski.

Call Now ButtonZadzwoń teraz