Nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej – punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Świerklańcu

Data publikacji: 8 listopada 2018

Zarząd Powiatu Tarnogórskiego ogłasza nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowych opiniujących oferty złożone w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadania publicznego Powiatu Tarnogórskiego w roku 2019 z zakresu udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej obejmującego powierzenie prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej w Świerklańcu. Szczegółowe informacje znajdują się w treści uchwały.