Powiatowa Rada Rynku Pracy

Data publikacji: 9 listopada 2018
Herb Powiatu Tarnogórskiego

W czwartek, 8 listopada powołano członków Powiatowej Rady Rynku Pracy w Tarnowskich Górach. W skład rady weszli przedstawiciele przedsiębiorców, instytucji otoczenia biznesu, związków zawodowych oraz samorządu. Członkowie Powiatowej Rady Rynku Pracy: Jolanta Tuszyńska (Gmina Tarnowskie Góry), Marek Cyl (Gmina Świerklaniec), Krzysztof Nowak (Gmina Miasteczko Śląskie), Lidia Kaczyńska (Forum Związków Zawodowych), Piotr Kursatzky (OPZZ Województwa Śląskiego), Dariusz Warda (NSZZ Solidarność Region Śląsko – Dąbrowski), Blandyna Kąkol (Śląska Izba Rolnicza), Jadwiga Kubisa (Izba Przemysłowo – Handlowa oraz Małej i Średnie Przedsiębiorczości w Katowicach), Mariusz Długajczyk (Izba Przemysłowo – Handlowa w Tarnowskich Górach), Joanna Kurkiewicz (Śląski Związek Pracodawców Lewiatan).

Powiatowa Rada Rynku Pracy jest organem opiniodawczo-doradczym starosty w sprawach polityki rynku pracy.