Stypendium Starosty Tarnogórskiego dla studentów

Data publikacji: 21 listopada 2018

Dziewięciu wyróżniających się najlepszymi wynikami w nauce studentów odebrało we wtorek, 20 listopada w Starostwie Powiatowym, z rąk Krystyny Kosmali, Stypendia Starosty Tarnogórskiego. Studenci, by otrzymać stypendium musieli wykazać się średnią 4,8, a także szczycić się osiągnięciami w pracy naukowo-badawczej, działalności artystycznej, sportowej lub społecznej. Studenci z terenu powiatu tarnogórskiego, którzy otrzymali stypendium starosty: Joanna Wrzeciono, Krzysztof Grzyb, Dawid Zych, Marek Czaja, Marta Czarnecka, Roksana Tarnowska, Roman Gatys, Maciej Cholewa i Mikołaj Śleziak.