Praktyki uczniów Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej

Data publikacji: 12 grudnia 2018

Uczniowie Centrum Edukacji Ekonomiczno-Handlowej w Tarnowskich Górach przesyłają życzenia świąteczne z praktyki zawodowej, którą odbywają we Włoszech w ramach projektu Erasmus+. Praktyka trwa od 26 listopada do 21 grudnia 2018 r.

Praktyki odbywają się w miastach Reggio Emilia oraz Parma. Uczniowie technikum ekonomicznego wykonują prace administracyjne, biurowe oraz księgowe w biurach rachunkowych, w instytucjach publicznych miasta Reggio Emilia oraz u organizatora praktyk w firmie YouNet. Uczniowie technikum organizacji reklamy doskonalą umiejętności zawodowe wykonując projekty graficzne dla wybranych włoskich firm, a uczeń z kierunku technik handlowiec pracuje w księgarni w Parmie.

Opiekunami młodzieży podczas praktyk zawodowych są nauczyciele Beata Kusiak, Hanna Radomska, Andrzej Grochowina i Marcin Michalik.

W weekendy organizowane są wycieczki m.in. do Mediolanu oraz Wenecji. Na zdjęciu uczniowie wraz z opiekunami podczas wyjazdu do Bolonii. Zdjęcie na Piazza Maggiore w Bolonii wykonał uczeń z kierunku technik organizacji reklamy Maksymilian Małota

Link do życzeń