Konkurs w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego

Data publikacji: 6 lutego 2019
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Zarządu Powiatu Tarnogórskiego ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2019 roku w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego. Na realizację zadań wybranych w ramach konkursu przeznaczono środki finansowe w wysokości 35 000 zł.

Termin składania ofert upływa 25 lutego 2019 r.

Termin składania ofert upływa 25 lutego 2019 r.

Wszelkich informacji dotyczących konkursu ofert udziela pani Magdalena Orzeł z Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach tel. 32 381 37 44. Więcej: http://www.powiat.tarnogorski.pl/node/7528