Studenci Tarnogórskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku w TVP3 Katowic

Data publikacji: 20 lutego 2019
Herb Powiatu Tarnogórskiego

22 lutego (piątek) o godz. 19.10 słuchacze z Tarnogórskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku będą gośćmi programu TVP3 Katowice. Wystąpią w drugim odcinku cyklicznego programu, który telewizja regionalna kieruje do osób dojrzałych tj. od lat 50+ do 100. Tarnogórzanom został przydzielony temat „rzeka” – bezpieczeństwo seniorów. Zobaczymy ich w scenkach rodzajowych oraz w rozmowach z ekspertami z różnych dziedzin związanych z tematyką przewodnią programu.

22 lutego (piątek) o godz. 19.10 słuchacze z Tarnogórskiego Stowarzyszenia Uniwersytet Trzeciego Wieku będą gośćmi programu TVP3 Katowice. Wystąpią w drugim odcinku cyklicznego programu, który telewizja regionalna kieruje do osób dojrzałych tj. od lat 50+ do 100. Tarnogórzanom został przydzielony temat „rzeka” – bezpieczeństwo seniorów. Zobaczymy ich w scenkach rodzajowych oraz w rozmowach z ekspertami z różnych dziedzin związanych z tematyką przewodnią programu. W programie jest też miejsce na przybliżenie widzom działalności stowarzyszenia, a także występ zespołu wokalnego oraz grupy fitness.

Wartym podkreślenia jest fakt, że scenariusz scenek napisała Henryka Borkowska- Szmatloch – słuchaczka UTW, a przydzielone role również odegrali słuchacze UTW.

Call Now ButtonZadzwoń teraz