Targi edukacyjne 2019

Data publikacji: 20 marca 2019

Dziś i jutro, w godzinach od 9.00 do 14.00, Powiat Tarnogórski organizuje w Zespole Szkół Techniczno-Usługowych im. Jana Pawła II w Tarnowskich Górach Targi Edukacyjne dla uczniów III klas gimnazjalnych i VIII klas szkoły podstawowej. Targi organizowane są już po raz osiemnasty. Podczas targów młodzież może nie tylko zapoznać się ze specyfiką poszczególnych szkół, zasięgnąć opinii o kierunkach kształcenia, ale przede wszystkim porozmawiać z uczniami i nauczycielami danej szkoły. Targi odwiedziła dziś komisja oceniająca pomysłowość i walory informacyjne poszczególnych stoisk wystawowych, przygotowanych przez szkoły.