Międzynarodowy Dzień Strażaka

Data publikacji: 4 maja 2019
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Z okazji Międzynarodowego Dnia Strażaka wszystkim Druhom Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej pragnę złożyć wyrazy szacunku i uznania za służbę, trud, poświęcenie i ofiarność na rzecz mieszkańców powiatu tarnogórskiego. Życzę Wam licznych sukcesów w życiu zawodowym oraz osobistym, a także satysfakcji z pełnionej funkcji oraz bezpiecznych powrotów z akcji ratunkowych.

w imieniu Zarządu Powiatu
Starosta Tarnogórski