V Europejski Rajd Rowerowy rozpoczęty

Data publikacji: 13 maja 2019
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Pełni optymizmu i dobrej kondycji rowerzyści „amatorzy” reprezentujący Powiat Tarnogórski oraz Powiat Erlangen – Hoechstadt wyruszyli dziś o 9:32 spod budynku Starostwa Powiatowego w Tarnowskich Górach, w trasę liczącą przeszło tysiąc kilometrów na Europejski Rajd Rowerowy pod nazwą „Europa 2019 nasz wybór”.

Polsko – niemiecką reprezentację miłośników „dwóch kółek” przywitali przedstawiciele Zarządu Powiatu Tarnogórskiego w składzie: Starosta Tarnogórski Krystyna Kosmala, Wicestarosta Sebastian Nowak, członkowie Zarządu Stanisław Torbus i Krzysztof Łoziński oraz pracownicy Starostwa Powiatowego.
Naszym reprezentantom i gościom z Niemiec Starosta Krystyna Kosmala życzyła bezpiecznej drogi, samych pozytywnych wrażeń z rajdu oraz sprzyjającej aury. Jednocześnie pogratulowała organizatorom zorganizowania już po raz piąty rajdu.
W tegorocznej edycji rajdu Zarząd Powiatu reprezentuje Wicestarosta Sebastian Nowak, który pierwszy raz bierze udział w tym wydarzeniu.