Bądź przyjazny – III edycja!

Data publikacji: 29 maja 2019
bądz przyjazny

Wznawiamy akcję Bądź przyjazny! Zapraszamy do rozbudowy mapy miejsc przyjaznych osobom z niepełnosprawnościami w powiecie tarnogórskim!

Jeśli jesteś właścicielem lub kierujesz firmą, sklepem, restauracją, kawiarnią, bankiem, szkołą, przedszkolem, żłobkiem, ośrodkiem kultury, obiektem sportowym, urzędem – dołącz do grona ludzi dobrej woli, dbających o to, aby niepełnosprawni czuli się dobrze w przestrzeni publicznej.

Jeśli wprowadziłeś udogodnienia dla takich osób, zgłoś się do nas, aby zaistnieć na tworzonej przez nas mapie.

Miejsca uznane za przyjazne osobom z niepełnosprawnościami zostaną oznaczone specjalnym logo, nagrodzone dyplomem i umieszczone na mapie powiatu tarnogórskiego.

Kwestionariusz zgłoszeniowy znajdziesz w załączniku. Wypełniony kwestionariusz wyślij na adres pfron@tarnogorski.pl w terminie do 18 sierpnia 2019 r.

Spełnienie wszystkich kryteriów zawartych w kwestionariuszu NIE JEST WARUNKIEM przystąpienia do projektu.

W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu z Gabrielą Kowalską – tel. 508 136 590 lub Iloną Koptyńską tel. 606 838 495.

Patronat medialny nad projektem, którego inicjatorem jest Powiatowa Społeczna Rada ds. Osób Niepełnosprawnych przy Staroście Tarnogórskim, objęły: Tygodnik Gwarek, TG Stacja.

LINK DO MAPY

Call Now ButtonZadzwoń teraz