Powiatowe uroczystości związane z Dniem Strażaka

Data publikacji: 29 maja 2019
Herb Powiatu Tarnogórskiego

Dziś, 29 maja w Pałacu w Rybnej odbyły się doroczne powiatowe uroczystości związane z Dniem Strażaka. Podczas obchodów strażacy zawodowi oraz druhowie z OSP otrzymali odznaczenia państwowe i resortowe oraz awanse na wyższe stopnie służbowe. Wicestarosta Sebastian Nowak wręczył 12 strażakom nagrody starosty za szczególne zaangażowanie w służbie oraz wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych. W uroczystościach udział wzięli także członkowie Zarządu Powiatu Krzysztof Łoziński i Adam Morawiec. Nagrody otrzymali: bryg. Piotr Krężel, st.bryg. Adam Lachowicz, bryg. Grzegorz Twardawa, asp. Wojciech Poloczek, Bartosz Kopytko, st. kpt. Jakub Bieniek, ogn. Dawid Czornyj, mł.ogn. Przemysław Krzak, ogn. Piotr Sołtysik, mł.asp. Anna Duchnowska, ogn. Martin Imach, mł.ogn. Łukasz Istek.