Zapraszamy na pierwszy Tarnogórski Zlot Healthtrucków!

Data publikacji: 6 czerwca 2019
Herb Powiatu Tarnogórskiego

8 czerwca zapraszamy na Rynek na I Tarnogórski Zlot Healthtrucków! Bezpłatne badania będzie można wykonać w supernowoczesnej mobilnej poradni kardiologicznej Servier, a ponadto w kardiobusie, dermobusie, osteobusie i spirobusie firmy Adamed. Do tego gimnastyka dla seniorów, wykłady i inne atrakcje!

Dodatkowo zapraszamy na:

zajęcia z udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez harcerzy Tarnogórskiego Hufca ZHP
gimnastykę dla seniorów
wykłady o uzależnieniu osób starszych – Kajetan Kansy z Urzędu Miejskiego w TG

Dodatkowo zapraszamy na:

gimnastykę dla seniorów
wykłady o uzależnieniu osób starszych – Kajetan Kansy z Urzędu Miejskiego w TG
porady pulmonologiczne – przedstawiciele NZOZ Zakład Pulmonologii sp. z o.o. w Tarnowskich Górach
bezpłatne badania okulistyczne – Visions Optyk
komputerową diagnostykę chodu i obciążeń kończyn dolnych – Manualmed
badanie poziomu glukozy, cholesterolu, ciśnienia i ocena czynników zagrożenia sercowo – naczyniowego – Polpharma
Będzie też możliwość oddania krwi w krwiobusie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Katowic!
Natomiast na stoisku Narodowego Funduszu Zdrowia każdy chętny będzie mógł wyrobić sobie Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ.

I Tarnogórski Zlot Healthtrucków potrwa od godz. 9.00 do 15.00.

(UM Tarnowskie Góry)