Zapraszamy na VI Rajd Rowerowy “Śladami górnośląskiej szlachty i nie tylko!”. To jedna z flagowych imprez Centrum Kultury Śląskiej w Nakle Śląskim, która odbywa się corocznie w trzecią niedzielę września w ramach “Szlacheckiego Weekendu” – przedsięwzięcia stanowiącego bardzo atrakcyjną, skierowaną do wszystkich grup wiekowych formę upowszechniania wiedzy historycznej. Trasa rajdu wiedzie szlakiem zabytków powiatu tarnogórskiego (i nie tylko!), o których opowiada w czasie postojów dr Arkadiusz Kuzio-Podrucki.

Patronat honorowy: Starosta Tarnogórski

VI RAJD ROWEROWY: 22 WRZEŚNIA 2019 NIEDZIELA!

CENA KARNETU: 40 zł

SPRZEDAŻ KARNETU OD 26 SIERPNIA 2019 ROKU (poniedziałek) OD GODZ. 8:00 w kasie Centrum.

Zakupu można również dokonać przelewem na konto, wpisując w tytule „RAJD” (szczegółowe informacje odnośnie przelewu zostaną podane 26 sierpnia na stronie internetowej oraz na www.facebook.com/CEKUSRAJD)