Skarbówka w ZUS

Data publikacji: 20 sierpnia 2019

21 sierpnia, w godz. od 9.00 do 12.00, w ZUS w Zabrzu i w Tarnowskich Górach uruchomiony zostanie Mobilny Punkt Informacyjny Urzędu Skarbowego. Tym razem, klienci ZUS, przy okazji załatwiania swoich spraw związanych z emeryturami, rentami, czy składakami, będą mogli dopytać także o kwestie podatkowe.

Już po raz kolejny zabrzański ZUS zaprasza do współpracy inne instytucje, by uruchamiali w placówce swoje stanowiska eksperckie. Dzięki temu klient, odwiedzając ZUS, ma okazję w jednym miejscu dopytać także o inne sprawy z zakresu działalności zaproszonych do współpracy urzędów. W zeszłym tygodniu w siedzibie zabrzańskiego oddziału przy ul. Szczęść Boże 11 gościli eksperci z Narodowego Funduszu Zdrowia. Na miejscu wydawali karty EKUZ, a sama akcja cieszyła się dużym powodzeniem, bo z takiej możliwości skorzystało kilkadziesiąt osób. Nieco wcześniej w murach ZUS swój punkt porad miał również śląski oddział PFRON.

Tym razem mieszkańcy Tarnowskich Gór i okolic będą mogli skorzystać z porad specjalistów Urzędu Skarbowego. To dobra okazja, by przy okazji wizyty w ZUS, podpytać pracowników skarbówki o różne ulgi i rozliczenia w zakresie prawa podatkowego.  Serdecznie zapraszamy!

Call Now ButtonZadzwoń teraz