Wyniki IV głosowania mieszkańców – projekty wybrane do realizacji

Data publikacji: 7 października 2019

Znamy wyniki IV edycji budżetu partycypacyjnego. W wyniku głosowania przeprowadzonego w terminie 16 września do 2 października 2019 r., mieszkańcy naszego powiatu wybrali na nachodzący rok do realizacji dwa projekty z pośród czternastu złożonych.

W wyniku głosowania zwyciężyły projekty:

1. Razem Bezpieczniej – wykonanie dokumentacji budowy ścieżki pieszo rowerowej przy drodze powiatowej nr 3253S wraz z wykonaniem odcinka 300mb” z gminy Miasteczko Śląskie. Projekt został zgłoszony przez Fundację na rzecz Dzieci „Miasteczko Śląskie”, a jego wartość to 180 000 zł.
  2. „Bezpieczny pieszy – remont nawierzchni chodników w ciągu dróg powiatowych 3275S ul. Wolności w Zbrosławicach oraz 3220S ul. Oświęcimskiej w Zbrosławicach”, zgłoszony przez Panią Karinę Respondek ze Zbrosławic. Jego wartość to 205 000 zł

Szczegółowe wyniki głosowania Budżetu partycypacyjnego na 2020 rok pod linkiem https://budzetpartycypacyjny.tarnogorski.pl/glosowanie-zakonczone/